HIRDETÉSEK 2024. április 7.

• Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepét a nagyhét miatt, most hétfőn ünnepli a katolikus egyház. Itt Csömörön hétfőn igeliturgiát tartunk 18 órától.
  • A Szeretetláng imaóra van keddenként a szentmise után és szentségimádás szerdánként, szintén a szentmise után.
  • Fatimai engesztelés lesz április 14-én, vasárnap, a délelőtti szentmise előtt fél 10-től.
  • A plébániai napközis hittantábor július 8-12-ig lesz. Ára: 28.000 Ft.
  • Hittantábort szervezünk Szentbékkállára, augusztus 6-11-ig. Költsége: 48.000.- Ft. Jelentkezés: 10.000.- Ft előleg befizetésével és a jelentkezési lappal április 21-ig a hitoktatóknál vagy a sekrestyében.
  • A személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni. Köszönjük, ha adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyházat támogatja. Technikai szám: 0011. Hálásan vesszük, ha a másik 1%-kal Csömöri Római Katolikus Egyházközségért Alapítványt támogatja. Az alapítványunk számlaszáma megtalálható a honlapunkon a „Rólunk” menüpontban.