HIRDETÉSEK 2024. április 14.

• Április 28-tól a vasárnap esti szentmisék este 7 órakor kezdődnek, egészen augusztus utolsó vasárnapjáig.
  • Szeretetláng imaóra van keddenként a szentmise után és szentségimádás szerdánként, szintén a szentmise után.
  • A plébániai napközis hittantábor július 8-12-ig lesz. Ára: 28.000 Ft.
  • Hittantábort szervezünk Szentbékkállára, augusztus 6-11-ig. Költsége: 48.000.- Ft. Jelentkezés: 10.000.- Ft előleg befizetésével és a jelentkezési lappal április 21-ig a hitoktatóknál vagy a sekrestyében.
  • A személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni. Köszönjük, ha adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyházat támogatja. Technikai szám: 0011. Hálásan vesszük, ha a másik 1%-kal Csömöri Római Katolikus Egyházközségért Alapítványt támogatja. Az alapítványunk adószáma megtalálható a honlapunkon a „Rólunk” menüpontban.
  • Fórumot rendezünk az úrnapi virágszőnyeges körmenetről a művelődési házban április 26-án, pénteken 18 órától.
  • Kertészkedésre hívunk mindenkit a plébánia kertbe április 27-én szombaton délelőtt.
  • Kórustalálkozó lesz templomunkban április 28-án vasárnap délután 5 órától. Fellép a galántai Kodály Zoltán Daloskör és a budapesti Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola vegyeskara. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
  • A kistarcsai plébánián a Férfiak klubja meghívott vendége Simon Dávid atya lesz, április 19-én, péntek este 19 órától. Az est témája: a gyónás , az imádság , Medjugorjei zarándoklatok , az Egerszalóki ifjúsági találkozó. Szeretettel várják a férfiakat!