HIRDETÉSEK 2023. március 26.

• Szeretetláng imaóra lesz kedden 17:00 órától, és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Elmarad a plébánosi fogadóóra március 31-én pénteken. Az esti szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • A fáklyás keresztút jövő pénteken lesz, de aznap lesz keresztút a templomban is 17 órakor. A fáklyás keresztúthoz a gyülekező ¾ 7 kor a Gloria Victis emlékműnél.
  • A Rózsafüzér Koszorú következő összejövetele, április 1-én, szombaton 16:00 órától lesz a plébánián.
  • „Égi édesanyánk oltalma alatt, Egyházközségünk idén nyáron, augusztus 8-13-ig, Fülére szervez 6 napos hittantábort. A tábor tematikája: Szűzanya ünnepek. Részletes leírás és jelentkezési lapok a sekrestyéből elvihetők. További tájékoztatásért keressétek a hitoktatókat, Szabados Erikát és Baczkó Beátát.”
  • Az áprilisi Adoremus átvehető a sekrestyében.
  • A nagyheti és húsvéti szertartások rendje: