HIRDETÉSEK 2023. március 19.

• Szeretetláng imaóra lesz kedden 17:00 órától, és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Keresztút: Jövő pénteken családos keresztút lesz. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit. A keresztút 17:00 órakor kezdődik.
  • Egyházközségi kirándulást szervezünk Március 25-re. Úticél: Majkpuszta, Remeteség; Oroszlány, Bányászati múzeum. Indulás 9 órakor a plébániától. Az utazás különbusszal történik. A buszköltség jelentős részét az Alapítvány fizeti. A kirándulás ára a gyerekeknek és 65 év felettieknek 3.000 Ft, a felnőtteknek 5.000 Ft. Jelentkezni a sekrestyében lehet az összeg befizetésével.
  • Lelkigyakorlat: Vendégünk lesz Orbán Csaba Frigyes premontrei atya március 26-án, vasárnap, délelőtt 10.30-kor, aki nagyböjti beszédet mond, és gyóntat.
  • Élelmiszergyűjtés: A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség húsvéti tartós élelmiszergyűjtést szervez helyi rászoruló családok számára. Kérjük a kedves híveket, hogy adományaikat a szentmisék előtt a Mária oltárnál, illetve irodai időben a plébánián helyezzék el március 26-ig. Segítő közreműködésüket köszönjük!
  • Hittantábor: Égi édesanyánk oltalma alatt, Egyházközségünk idén nyáron, augusztus 8 – 13-ig, Fülére szervez 6 napos hittantábort. A tábor tematikája: Szűzanya ünnepek. Részletes leírás és jelentkezési lapok a sekrestyéből elvihetők. További tájékoztatásért keressétek a hitoktatókat, Szabados Erikát és Baczkó Beátát.
  • Perselygyűjtés: A következő vasárnap a Szentföld javára lesz a perselygyűjtés.
Keresztút 2023.
február 24.17:00 Mária Légió