HIRDETÉSEK 2023 DECEMBER 31.

• Szeretetláng imaóra van keddenként 17:00 órától és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Január 1. hétfő, Szűz Mária, Isten Anyja főünnep, parancsolt ünnep, vasárnapi miserendet tartunk: Délelőtt fél 11 kor és este 6 órakor lesznek szentmisék.
  • Január 6. szombat, Urunk megjelenésének főünnepe, Vízkereszt. Szintén parancsolt ünnep. Ezen a napon csak délelőtt fél 11 kor lesz szentmise.
  • Rózsafüzért imádkozunk a papi hivatásokért, január 4-én, csütörtökön, az igeliturgia után.
  • A Rózsafüzér Koszorú következő összejövetele, január 6-án, szombaton 16 órától lesz a plébánián.
  • A délelőtti irodai ügyfélszolgálat január 8-áig szünetel. Az esti plébánosi fogadóórák a megszokott rendben lesznek: kedd, szerda, péntek délután 5 órától 3/4 6-ig.
  • A Váci Egyházmegye Ima-katekézis című előadás-sorozatának 2. része január 19-én, pénteken lesz itt Csömörön, az esti szentmise után. A téma: Az imádság. Gondolatébresztőként Görbe József atya katekézisét fogjuk meghallgatni. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A januári Adoremus átvehető a sekrestyében.