HIRDETÉSEK 2023. december 24.

• December 24-én csak délelőtt 10:30-kor és éjfélkor (24:00) lesz szentmise!
  • Az ifjúsági hittanosok karácsonyi előadása (Charles Dickens: Karácsonyi ének) ma délután 4 órakor lesz. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Karácsony, december 25. Urunk születésének fő ünnepe, parancsolt ünnep, vasárnapi miserendet tartunk: délelőtt fél 11 kor és este 6 órakor lesznek szentmisék.
  • December 26-án, csak délelőtt fél 11 kor lesz szentmise, este 6 kor nem lesz.
  • A borszentelés december 27-én, szerdán este az igeliturgia keretében lesz. Az igeliturgia után szentségimádást tartunk.
  • Jövő héten hétköznap esténként igeliturgiák lesznek a szentmisék idejében is és a plébánosi fogadóórák is elmaradnak.
  • December 29-én, pénteken egész nap zárva lesz az iroda, délelőtt sem lesz ügyfélfogadás.
  • Szent Család ünnepe december 31-én, vasárnap lesz. A családok megáldása mindkét szentmise keretében lesz.
  • A Váci Egyházmegye Ima-katekézis című előadás-sorozatának 2. része január 19-én, pénteken lesz itt Csömörön, az esti szentmise után. A téma: Az imádság. Gondolatébresztőként Görbe József atya katekézisét fogjuk meghallgatni. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Felhívjuk a kedves testvérek figyelmét, hogy az idei évre szánt egyházi hozzájárulást lehetőségük van december végéig rendezni az irodában vagy sekrestyében, valamint a honlapunkon olvasható számlaszámra befizetve.