HIRDETÉSEK 2022. november 20.

• Változik a miserend! November 27-től, azaz advent 1. vasárnapjától kezdődően a vasárnap délelőtti szentmisék fél órával később, 10:30-kor kezdődnek. Az okokról Gábor atya később ad tájékoztatást.
  • Adventi koszorúkötés lesz a plébánián november 26-án szombaton 15:00 órától. A programra előzetes jelentkezés szükséges. Jelentkezni lehet a sekrestyében, illetve Szabados Erikánál és Baczkó Beánál november 21-ig, 1.800.- Forint részvételi díj befizetésével.
  • Betlehem építéshez várunk segítőket. Találkozás nov. 26-án, szombaton délelőtt 9:00 órakor a sekrestyénél.
  • Szeretetláng imaóra van keddenként 17:00 órától.
  • Szentségimádás van minden szerdán a szentmise után.
  • Rorate van adventben minden hétköznap reggel 6:00 órakor; hétköznap esténként NEM lesz szentmise és igeliturgia sem.
  • A keddi Szeretetláng imaóra és szerdai Szentségimádás  a Rorate után lesznek.
  • Az esti fogadóórák adventben is lesznek a megszokott időben.(kedd, szerda, péntek 17:00-17:45)
  • Még tart a Szabadság út felőli lépcső felújítása. Hálásan köszönjük Kis Gyula és Laczkó Géza segítségét!
  • Hamarosan megújul a plébánia körüli kerítés is. Az építés költségeihez kérjük a testvérek anyagi támogatását a kihelyezett perselybe. A támogatásokat előre is köszönjük!
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség karácsonyi tartós élelmiszer gyűjtést szervez a csömöri rászorulók részére. Az adományokat december 4-ig a szentmisék előtt a Mária oltárnál vagy irodai időben a plébánián adhatók le. Szívből köszönjük a segítő közreműködést.
  • Ma a Karitász javára van gyűjtés.
  • Jövő évi naptárak a sekrestyében kaphatók a szentmisék után.