HIRDETÉSEK 2022. november 13.

• Szeretetláng imaóra van keddenként 17:00 órától.
  • Szentségimádás van minden szerdán a szentmise után.
  • A héten elkezdődött a Szabadság út felőli lépcső felújítása. Hálásan köszönjük Kis Gyula és Laczkó Géza segítségét!
  • Hamarosan megújul a plébánia körüli kerítés is. Az építés költségeihez kérjük a testvérek anyagi támogatását a kihelyezett perselybe. A támogatásokat előre is köszönjük!
  • Kenyérszentelés és osztás lesz jövő vasárnap, november 20-án, mindkét szentmisén, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva, a Karitász szervezésében.
  • Adventi koszorúkötés lesz a plébánián november 26-án szombaton 15:00 órától. A programra előzetes jelentkezés szükséges. Jelentkezni lehet a sekrestyében illetve Szabados Erikánál és Baczkó Beánál november 21-ig, 1.800.- Forint részvételi díj befizetésével.
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség karácsonyi tartós élelmiszer gyűjtést szervez a csömöri rászorulók részére. Az adományokat december 4-ig a szentmisék előtt a Mária oltárnál vagy irodai időben a plébánián adhatók le. Szívből köszönjük a segítő közreműködést.
  • Előre hirdetjük, hogy november 27-től, azaz ádvent 1. vasárnapjától kezdődően a vasárnap délelőtti szentmisék félórával később, 10:30-kor kezdődnek. Az okokról Gábor atya később ad tájékoztatást.
  • Jövő évi naptárak a sekrestyében kaphatók a szentmisék után.
Katolikus Gyereknaptár300,-Ft
Katolikus Kalendárium 600,-Ft