Az emlékév lezárása

Templomunk felszentelésének 250 éves évfordulójának ünnepi évét május 25-én és 26-án zárjuk le.

Május 25-én szombaton 18 órai kezdettel hálaadó vesperát tartunk.

Május 26-án vasárnap a 10:30-kor kezdődő templombúcsúi szentmise után körmenetet tartunk, majd András atya megáldja a hálánk és köszönetünk jeléül plébánosainknak állított emléktáblát és a templom díszéül szolgáló kovácsoltvas-korlátokat.
A liturgia után a templom előtt egy kis agapéval zárjuk le az emlékévet. Mindenkit szeretettel várunk!

A szentmiséről, valamint a tábla- és kovácsoltvas korlátok avatásáról Kis Bence fotóit megnézhetitek a Galériában Az oldalon minden kép egy-egy galériát takar. Vigyétek a kurzort egy képre és látni fogjátok az esemény dátumát és témáját. A képre kattintva megnyílik a galéria, ahol végig tudjátok lapozni a fotókat…