NAGYHETI HIRDETÉSEK 2024. március 24.

• Nagyhéten a szeretetláng imaóra elmarad, de szentségimádás lesz szerdán a szentmise után.
  • Jeremiás siralmai imaóra lesz nagycsütörtökön, nagypénteken és nagyszombaton reggel 5:00 órakor az énekkar vezetésével.
  • Nagycsütörtökön az esti szentmise után közös imádságra hívunk mindenkit. Majd azt követően virrasztást tartunk. A templom éjfélig lesz nyitva.
  • A nagypénteki keresztút a Kálváriánál 9 órakor kezdődik; a templomban 14 órakor.
  • A csonkamise pénteken 15 órakor kezdődik.
  • Szentsír őrzés lesz nagyszombaton 9-17 óráig.
  • Jelentkezőket várunk, akik a nagycsütörtöki virrasztás és a nagyszombati szentsír őrzés idején elvállalják a felügyeletet. Feliratkozni hátul a Szent Antal perselynél lehet.
  • A húsvéti vigília-szentmise nagyszombaton 20 órakor kezdődik.
  • Húsvéthétfőn délelőtt fél 11 kor lesz szentmise; este nem lesz.
  • Jövő hétvégén lesz az óraátállítás.
  • Az áprilisi Adoremus átvehető a sekrestyében.
  • A plébániai napközis hittantábor július 8-12-ig lesz. Ára: 28.000 Ft.
  • Hittantábort szervezünk Szentbékkállára, augusztus 6-11-ig. Költsége: 48.000.- Ft. Jelentkezés: 10.000.- Ft előleg befizetésével és a jelentkezési lappal április 21-ig a hitoktatóknál vagy a sekrestyében.