HIRDETÉSEK 2024. március 17.

• Szeretetláng imaóra van keddenként 17:00 órától és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • A fáklyás keresztút jövő pénteken lesz, de aznap lesz keresztút a templomban is.
  • A templomban a keresztút 17:00 órakor kezdődik.
  • A fáklyás keresztúthoz a gyülekező ¾ 7 kor a Gloria Victis emlékműnél.
  • Felkérjük a stációgazdákat, hogy a Kálvária-hegyen tegyék rendbe a hozzájuk tartozó stációk környezetét.
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség húsvéti tartós élelmiszergyűjtést szervez helyi rászoruló családok számára. Kérjük a kedves híveket, hogy adományaikat a Mária oltárnál, illetve a plébánián helyezzék el március 24-ig. Köszönjük a segítséget!
  • Az adó 1%-áról lehet rendelkezni. Köszönjük, ha adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyházat támogatja. Technikai szám: 0011. Hálásan vesszük, ha a másik 1%-kal Csömöri Római Katolikus Egyházközségért Alapítványt támogatja. Az alapítványunk számlaszáma megtalálható a honlapunkon a „Rólunk” menüpontban.