HIRDETÉSEK 2024. március 10.

• Szeretetláng imaóra van keddenként 17:00 órától és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Fatimai engesztelés lesz március 11-én, hétfőn az igeliturgia után.
  • Nagyböjtben péntekenként keresztutat járunk 17:00 órától. A következő keresztutat az ifjúsági hittanosok vezetik.
  • Felkérjük a stációgazdákat, hogy a Kálvária-hegyen tegyék rendbe a hozzájuk tartozó stációk környezetét.
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség húsvéti tartós élelmiszergyűjtést szervez helyi rászoruló családok számára. Kérjük a kedves híveket, hogy adományaikat a Mária oltárnál, illetve a plébánián helyezzék el március 24-ig. Köszönjük a segítséget!
  • Az adó 1%-áról lehet rendelkezni. Köszönjük, ha adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyházat támogatja. Technikai szám: 0011
  • Hálásan vesszük, ha a másik 1%-kal Csömöri Római Katolikus Egyházközségért Alapítványt támogatja. Az alapítványunk számlaszáma megtalálható a honlapunkon a „Rólunk” menüpontban.
  • A következő vasárnap a Szentföld javára lesz a gyűjtés.
  • A héten kedden, délelőtt zárva lesz az iroda, de az esti fogadóórát megtartja Gábor atya.
  • Március 10-én a délelőtti szentmise után emlékfát ültetünk, a templom mellé.