HIRDETÉSEK 2024. május 26.

• Május 28-án, kedden elmarad a plébánosi fogadóóra és a szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • Az úrnapi szertartáshoz felkészítő ministráns foglalkozás lesz május 31-én pénteken az esti szentmise után (kb. 18:30-tól). A foglalkozást Gábor atya tartja.
  • Kutyatejet szedünk az úrnapi virágszőnyeghez, május 30-án, csütörtökön. Gyülekező 17 órakor a plébánia parkolójában. Kesztyűt mindenki hozzon magával!
  • Koszorúkötésre június 1. szombaton 13 órától várják a segítőket és a virágadományokat. Helyszínek: Kinizsi utca 12., Erzsébet utca 59. és Erzsébet utca 29. (plébánia).
  • A gallygyűjtéshez június 1. szombaton 13 órakor van a gyülekező a plébániánál.
  • Virágszőnyeg készítés június 2. vasárnap reggel 6 órától.
  • Virágadományokat szívesen fogadunk a helyszíneken!
  • Úrnapján a délelőtti szentmise 10 órakor kezdődik. Az esti szentmisét is megtartjuk a szokott időben: 19 órakor.
  • A körmenet utáni ünnepi ebédhez szívesen fogadunk sütemény-felajánlásokat. Kérjük, hogy a süteményeket a a művelődési házba hozzátok, még a szentmise előtt.
  • A Rózsafüzér Koszorú következő összejövetele, június 8-án, szombaton 18 órától lesz a plébánián.
  • A júniusi Adoremus átvehető a sekrestyében.