HIRDETÉSEK 2024. június 9.

• A Szeretetláng imaóra van keddenként a szentmise után és szentségimádás szerdánként, szintén a szentmise után.
  • Fatimai engesztelés lesz június 13-án, csütörtökön az igeliturgia után.
  • Elmarad a plébánosi fogadóóra pénteken, június 14-én. Az esti szentmise helyett igeliturgiát tartunk.
  • Hálaadó szentmise lesz június 16-án, jövő vasárnap délelőtt a Jubileumi év eredményeiért és a segítőkért, akiknek áldozatos munkájával, támogatásával mindez megvalósulhatott.
  • Ismét lesz kertészkedés! Mindenkit szeretettel várunk a plébániára június 14-én pénteken este fél hétre.
  • Az Ima-katekézis című előadás-sorozat következő része Szilasligeten lesz június 16-án, vasárnap 18 órakor. A téma: Isten szeretetének elsődlegessége – dr. Fejérdy Áron atya katekézise. Mivel ezek az alkalmak önmagukban is kerek egészek, ezért bátran jöjjön az is, aki a korábbi alkalmakon nem tudott részt venni. Több kocsival megyünk. Kérjük jelezze, akinek az utazáshoz segítségre van szüksége!