HIRDETÉSEK 2024. június 30.

• A héten elmaradnak a plébánosi fogadóórák és a hétköznapi szentmisék helyett igeliturgiát tartunk.
  • Szeretetláng imaóra lesz kedden az igeliturgia után és szentségimádás szerdán, szintén az igeliturgia után után.
  • A Váci Egyházmegye vándorkiállítása érkezik hozzánk július 10-én. A Meg Nem Született Gyermek szobra és a Szent Janka életét bemutató kiállítás július 16-ig tekinthető meg a templomunkban. Részletek a kihelyezett plakátokon és az interneten olvasható. A kiállítás idején a templom hétköznaponként délután 4 órától este 8-ig lesz nyitva, szombaton délelőtt, vasárnap pedig egész nap. Ennek a megvalósításához kérjük a testvérek segítségét, mert a templom csak úgy lehet nyitva, ha tudunk állandó felügyeletet biztosítani. Feliratkozni hátul a kis asztalnál lehet.
  • A kiállításhoz kapcsolódva női lelkigyakorlat lesz július 13-án szombaton. Érdeklődni lehet az irodistánál, Kisné Lovász Zsuzsannánál az egyházközség email címén (csomorplebania@gmail.com). Jelentkezni szintén nála lehet, az 5.000.- Ft részvételi díj befizetésével.