HIRDETÉSEK 2024. április 28.

• A vasárnap esti szentmisék este 7 órakor kezdődnek, egészen augusztus utolsó vasárnapjáig. A hétköznapi szentmisék és igeliturgiák változatlanul 18:00 órakor kezdődnek.
  • Kórustalálkozó lesz templomunkban ma délután 5 órától. Fellép a galántai Kodály Zoltán Daloskör és a budapesti Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola vegyeskara. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
  • A Szeretetláng imaóra van kedden a szentmise után és szentségimádás szerdánként, szintén a szentmise után.
  • Loretói litániát imádkozunk májusban, minden hétköznap este fél 6-tól. A héten a csütörtöki litániát a papi hivatásokért ajánljuk fel.
  • Májusban elmarad a Szeretetláng imaóra.
  • Szentmise helyett igeliturgia lesz május 1-én, szerdán este.
  • Kivételesen, a szentmise helyett igeliturgiát tartunk május 1-én, szerdán este.
  • A Szeretetláng Mozgalom jubileumi országos találkozót tart május 4-én, szombaton 9-17 óráig Máriaremetén. A program szórólapja a sekrestyéből elvihető.
  • A Váci Egyházmegye Ima-katekézis című előadás-sorozatának 4. része a Kerepesi Szent Anna templomban lesz május 5-én, vasárnap 17 órától. A téma: „Jó hívőnek lenni-Kapcsolatunk Istennel”. Gondolatébresztőként dr. Kovács Lajos atya katekézisét fogjuk meghallgatni. Mivel ezek az alkalmak önmagukban is kerek egészek, ezért bátran jöjjön az is, aki a korábbi alkalmakon nem tudott részt venni. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A májusi Adoremus átvehető a sekrestyében.
  • Tűzoltóautók megáldásával egybekötött kerti vendégséget tartunk május 12-én, vasárnap a délelőtti szentmise után. Aki szeretné, hogy a saját autója is kapjon áldást, azokat kérjük, hogy még a szentmise előtt álljon be az autóval a Kossuth Lajos utca felől a plébánia kertbe.