HIRDETÉSEK 2024. április 21.

• A Szeretetláng imaóra van keddenként a szentmise után és szentségimádás szerdánként, szintén a szentmise után.
  • Április 28-tól, a következő vasárnaptól, a vasárnap esti szentmisék este 7 órakor kezdődnek, egészen augusztus utolsó vasárnapjáig. A hétköznapi szentmisék és igeliturgiák továbbra is 18:00 órakor kezdődnek.
  • Fórumot rendezünk az úrnapi virágszőnyeges körmenetről a művelődési házban április 26-án, pénteken 18 órától.
  • Kertészkedésre hívunk mindenkit a plébánia kertbe április 27-én szombaton délelőtt.
  • Kórustalálkozó lesz templomunkban április 28-án vasárnap délután 5 órától. Fellép a galántai Kodály Zoltán Daloskör és a budapesti Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola vegyeskara. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
  • A Szeretetláng Mozgalom jubileumi országos találkozót tart május 4-én Máriaremetén. A program szórólapja a sekrestyéből elvihető.
  • A Váci Egyházmegye Ima-katekézis című előadás-sorozatának 4. része a Kerepesi Szent Anna templomban lesz május 5-én, vasárnap 17 órától. A téma: Kapcsolatunk Istennel. Gondolatébresztőként dr. Kovács Lajos atya katekézisét fogjuk meghallgatni. Mivel ezek az alkalmak önmagukban is kerek egészek, ezért bátran jöjjön az is, aki a korábbi alkalmakon nem tudott részt venni. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A plébániai napközis hittantábor július 8-12-ig lesz. Ára: 28.000 Ft.
  • Hittantábort szervezünk Szentbékkállára, augusztus 6-11-ig. Költsége: 48.000.- Ft. Jelentkezés: 10.000.-Ft előleg befizetésével és a jelentkezési lappal április 21-ig a hitoktatóknál vagy a sekrestyében.