HIRDETÉSEK 2023. október 29.

• Mindenszentek előesti szentmise lesz október 31-én, kedden este 18 órakor. Az ünnepi szentmise november 1-én, szerdán délelőtt, fél 11 kor lesz. Aznap este nem lesz szentmise!
  • Gyűjtést indítunk a templomban lévő 1960-ban készült hímzett zászlók restaurálására. A zászlók felújítása 500.000.-Forint. Az adományokat hálásan köszönjük!
  • A klinikai halálban átélt élményeiről tart előadást Dobronay László, a szilasligeti Szent László templomban, ma (október 29-én) este 6 kor. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
  • A szentségimádás ezen a héten elmarad.
  • Síremlék szentelésre lehet feliratkozni a sekrestyében. A síremlékek megszentelése november 1-én, 14.00 órakor kezdődik közös imádsággal a temetői keresztnél.
  • Rózsafüzért imádkozunk a papi hivatásokért, november 2-án, csütörtökön este, az igeliturgia után.
  • A Rózsafüzér Koszorú következő összejövetele, november 4-én, szombaton 16 órától lesz a plébánián.
  • El Camino-i élményeiről tart előadást Soós Árpád és Tünde november 10-én, pénteken este 7 órától a templomban.
  • A jubileumi év keretében 24 órás Szentségimádást tartunk templomunkban november 24-én 18 órai kezdettel. A Szentségimádásra bármikor bárki betérhet. Aki szeretne, aki teheti egy-egy órahosszát vállaljon, melyet a kihelyezett plakát melletti táblázatban kérjük, hogy jelezzen. Részleteket a kihelyezett plakáton találhatnak, vagy Szúnyogh Jánostól kaphatnak. Köszönjük szépen.
  • A bérmálkozók, akik még nem vették át a bérmálási emléklapjukat, most, a szentmise után átvehetik a sekrestyében.
  • A novemberi Adoremus átvehető a sekrestyében.