HIRDETÉSEK 2023. március 12.

• Fatimai engesztelés lesz március 13-án, hétfőn az igeliturgia előtt 17:00-tól.
  • Szeretetláng imaóra lesz kedden 17:00 órától, és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • A jövő pénteki keresztutat az ifjúság vezeti. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit. A Keresztút 17:00 órakor kezdődik.
  • Lelki nap lesz gyerekeknek március 18-án szombaton délután fél 3-tól 6 óráig. Érdeklődni Baczkó Beánál lehet.
  • Egyházközségi kirándulást szervezünk Március 25-re. Úticél: Majkpuszta, Remeteség; Oroszlány, Bányászati múzeum. Indulás 9 órakor a plébániától. Az utazás különbusszal történik. A buszköltség jelentős részét az Alapítvány fizeti. A kirándulás ára a gyerekeknek és 65 év felettieknek 3.000 Ft, a felnőtteknek 5.000 Ft. Jelentkezni a sekrestyében lehet az összeg befizetésével.
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség húsvéti tartós élelmiszer gyűjtést szervez helyi rászoruló családok számára. Kérjük a kedves híveket, hogy adományaikat a szentmisék előtt a Mária oltárnál, illetve irodai időben a plébánián helyezzék el március 26-ig. Segítő közreműködésüket köszönjük!