HIRDETÉSEK 2023. január 22.

• Szeretetláng imaóra lesz kedden 17:00 órától, és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Hozsanna imakönyvet lehet kapni a sekrestyében a szentmisék után. Az ára 1.500.- Forint.
  • Házszentelésre lehet jelentkezni a sekrestyében és az irodában.
  • Templomunk 250 éves évfordulója kapcsán, a szervezéssel megbízott munkacsoport tagjai pár percben ismertetik a terveket, programokat; néhány héten keresztül a vasárnapi szentmisék után itt a templomban.
  • Az Úrnapi körmeneten idén Marton Zsolt váci megyéspüspök lesz a vendégünk.
  • A kistarcsai 918. számú Batthyány cserkészcsapat január 22-én, vasárnap, azaz ma 16 órakor toborzódélutánt tart az 5-6. osztályos lányok részére a kistarcsai plébánián (Kistarcsa, Széchenyi u. 13.) A gyermekeknek játékokkal készülnek, szüleiknek pedig szülői értekezletet tartanak. Részletek a kitett plakátokon, valamint a cserkészcsapat Facebook oldalán olvashatók. A szervezők mindenkit szeretettel várnak!