HIRDETÉSEK 2023. február 26.

• Szeretetláng imaóra lesz kedden 17:00 órától, és szentségimádás szerdán a szentmise után.
  • Rózsafüzért imádkozunk a papi hivatásokért, március 2-án, csütörtökön, az igeliturgia után.
  • A jövő pénteki keresztutat a Rózsafüzér Koszorú vezeti. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit. A Keresztút 17:00 órakor kezdődik.
  • A Csömöri Szent Rita Karitász Közösség húsvéti tartós élelmiszergyűjtést szervez helyi rászoruló családok számára. Kérjük a kedves híveket, hogy adományaikat a szentmisék előtt a Mária oltárnál, illetve irodai időben a plébánián helyezzék el április 3-ig. Segítő közreműködésüket köszönjük!
  • A Rózsafüzér Koszorú következő összejövetele, március 4-én, szombaton 16:00 órától lesz a plébánián.
  • A márciusi Adoremus átvehető a sekrestyében.