HIRDETÉSEK 2023. december 3.

• Rorate van adventben minden hétköznap reggel 6:00 órakor; adventben hétköznap esténként nincs szentmise és igeliturgia; valamint a keddi Szeretetláng imaóra és a szerdai Szentségimádás a Rorate után van.
  • Aki tud segíteni a rorate utáni agapé előkészítésében, kérjük iratkozzon fel a sekrestyében.
  • Az esti fogadóórák adventben is vannak a megszokott időben (kedd, szerda, péntek 17:00-17:45).
  • A első csütörtöki rózsafüzér a papi hivatásokért dec. 7-én a roráte után lesz.
  • Az elmúlt hetekben több szándékra is gyűjtöttünk. Hálásan köszönünk minden támogatást!
  • Betlehem építéshez várunk segítőket. Találkozás dec. 9-én, szombaton délelőtt 9:00 órakor a sekrestyénél.
  • Lelkinapot tartunk általános iskolás gyerekeknek december 9-én fél 3-tól a plébánián. A lelkinapon lesz gyónási lehetőség Gábor atyánál.
  • A Szociális Alapszolgáltatási Központ (SZAK) és a Petőfi Sándor Művelődési Ház szeretettel vár minden időskorú csömöri lakost december 9-én, délután 2 órakor a Művelődési Házba a Szeretetünnep Idősek Karácsonya programra.
  • Betlehemi kiállítást szervezünk dec. 10.-én vasárnap, a fél 11-es és az este 6 órai szentmisék után. A kiállítás napján, minden látogatót teával, forralt borral várunk. Sütemény felajánlásokat elfogadunk. Gyűjtsünk össze 250 Betlehemet! A Betlehemeket december 9-ig várjuk a sekrestyében.
  • Szeretettel hívunk és várunk mindenkit a XXIII. Adventi Hangversenyre december 10-én délután 4 órakor. Fellép az aknaszlatinai Bel Canto kamarakórus és a Kecskés Együttes. Közreműködik a templomunk kórusa.
  • 1 millió csillag akció keretében gyertya vásárolható a karitász munkatársaitól a szentmisék után a templom bejáratánál.
  • Jövő évi naptárak a sekrestyében kaphatók.
  • 250 éves évfordulós emléktárgyak és pólók a plébánián vásárolhatók a délelőtti irodaidőben.