HIRDETÉSEK 2023. április 16.

• A Szeretetláng imaóra mostantól kedden a szentmise után lesz.
  • A szentségimádás változatlanul szerdán a szentmise után lesz.
  • Közös kézműveskedésre várjuk az alkotni vágyókat április 21-én, pénteken 18 órától a plébánián. Az elkészült művek a Karitász bál asztalait fogják díszíteni.
  • 31. Csömöri Kórustalálkozó és Egyházzenei Hangverseny lesz április 23-án, vasárnap délután 5 órától. Aznap az esti szentmise már este 7 órakor kezdődik.
  • Április 23-tól egészen augusztus utolsó vasárnapjáig a vasárnap esti szentmisék este 7 órakor kezdődnek.
  • A Csömöri Karitász jubileumi, 10 éves születésnapi és egyben jótékonysági Karitász bált szervez, 2023. május 20-án, szombaton a Petőfi Sándor Művelődési Házban. Többfogásos vacsorával, élő zenével, műsorokkal, meglepetésekkel készül a közösség.
  • Jegyek korlátozott számban Csömöri karitász önkénteseknél igényelhetőek.
  • Napközis tábor lesz a plébánián július 3-7-ig. Szeretettel várjuk a gyerekeket 6 éves kortól. A tábor ára 25.000 forint.
  • Hittantábort szervezünk Fülére augusztus 8-13-ig. Részletes leírás és jelentkezési lapok a sekrestyéből elvihetők. További tájékoztatásért keressétek a hitoktatókat, Szabados Erikát és Baczkó Beátát.
  • Gyűjtést indítunk a templomunk és az egyházközség javára. A templom és a plébánia környezetének rendezésére és a 250. évforduló ünnepi rendezvényeire. Adományokat a sekrestyében, az irodában vagy az egyházközségünk bankszámlájára átutalva várunk. Bízunk benne, hogy a záróünnepségre végzünk a felújítási munkákkal, de ehhez mindenki segítségére szükség van. A támogatásokat előre is köszönjük!
  • Az adó 1%-áról még lehet rendelkezni. Köszönjük, ha adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyházat támogatja. Technikai szám: 0011
  • Hálásan vesszük, ha a másik 1%-kal Csömöri Római Katolikus Egyházközség Alapítványt támogatja.