HIRDETÉSEK 2022. október 16.

• Szentségimádás van minden szerdán a szentmise után.
  • Rózsafüzért imádkozunk októberben minden hétköznap 1/4 6-tól.
  • A Szeretetláng imaórák októberben elmaradnak.
  • A kárpátaljai menekültek és a rászorultak számára gyűjtést szervezünk: jó állapotú meleg téli ruházat, pléd, ágynemű, valamint gyermekeknek csokoládé.Az adományok a plébánián adhatók le. A Szent Antal-perselyben összegyűlt 100 ezer Ft-ot ételhordó-triciklire adományozzuk. Nagyon köszönjük a felajánlásokat.
  • Mindenszentek ünnepe, november 1 (kedd), parancsolt ünnep. Szentmise lesz templomunkban délelőtt 10:00 órakor; este nem lesz szentmise. A halottak napi megemlékezés és a sírkőszentelés november 1-jén lesz a csömöri katolikus temetőben. A megemlékezés 14:00 órakor kezdődik és ezt követi a sírkövek szentelése. Szentelés kérhető a sekrestyében, a temető irodában vagy a plébánián.
  • A megemelkedett energiaárak egyházközségünket és érintik. Az erre szánt támogatásokat hálásan köszönjük.
  • Ma a gyűjtés a Missziók javára volt.
  • Jövő évi naptárak a sekrestyében kaphatók.
    • Katolikus falinaptár 2023 (forgatós, több lapos) 400,-Ft
    • Falinaptár 2023 (egy lapos) 100,-Ft