HIRDETÉSEK 2024. május 19.

• Június 2-án, Úrnapján a délelőtti szentmise 10 órakor kezdődik. Az esti szentmisét is megtartjuk a szokott időben: 19 órakor.
  • Ünnepi hálaadó vespera lesz május 25-én, szombaton 18 órakor templomunkban. Közreműködik a Fővárosi Protestáns Kántorátus és a mi kórusunk. Igét hirdet Kendeh Péter evangélikus lelkész.
  • Loretói litániát imádkozunk májusban, minden hétköznap este fél 6-tól.
  • Szentségimádás van szerdánként a szentmise után.
  • Májusban elmarad a Szeretetláng imaóra.
  • Ismét közösségi kertészkedést tartunk a plébánián. Mindenkit szeretettel várunk május 25-én délelőtt fél 9-re a plébániára.
  • Az úrnapi szertartáshoz felkészítő ministráns foglalkozás lesz május 24-én és 31-én pénteken az esti szentmise után (kb. ½ 7-től). A foglalkozásokat Gábor atya tartja.
  • Kutyatejet szedünk az úrnapi virágszőnyeghez, május 30-án, csütörtökön. Gyülekező 17 órakkor a plébánia parkolójában. Kesztyűt mindenki hozzon magával!
  • Az úrnapi virágszőnyeg előkészítéséhez idén két helyszínre várjuk a segítséget: a Gombás családhoz a Kinizsi utcába és a plébániára. Kérjük, hogy ezekre a helyszínekre gyertek és ide irányítsatok minden segítséget. Kezdés: június 1. szombat 13 óra. Érdeklődni Szekeres Anikónál és Baczkó Balázsnál lehet.
  • A körmenet utáni ünnepi ebédhez szívesen fogadunk sütemény-felajánlásokat. Kérjük, hogy a süteményeket a művelődési házba hozzátok, még a szentmise előtt.