HIRDETÉSEK 2024. május 12.

• Loretói litániát imádkozunk májusban, minden hétköznap este fél 6-tól.
  • Csütörtökön, Nepomuki Szent János ünnepén a loretói litániát a Nepomuki Szent János szobornál imádkozzuk este ¼ 6-tól. (Rossz idő esetén a templomban.)
  • Szentségimádás van szerdánként a szentmise után.
  • Májusban elmarad a Szeretetláng imaóra és a Fatimai Engesztelés.
  • Ismét kertészkedést tartunk. Mindenkit szeretettel várunk május 25-én délelőtt fél 9-re a plébániára.
  • Ünnepi hálaadó vespera lesz május 25-én 18 órakor. Közreműködik a Fővárosi Protestáns Kántorátus. Igét hirdet Kendeh Péter evangélikus lelkész.
  • Az úrnapi virágszőnyeg elkészítéséhez hívunk és várunk segítőket. Jelentkezni Szekeres Anikónál és Baczkó Balázsnál lehet.
  • Az úrnapi szertartáshoz felkészítő ministráns foglalkozás lesz május 17-én, 24-én és 31-én pénteken az esti szentmise után (kb. ½ 7-től). A foglalkozásokat Gábor atya tartja.